ANGRA RADZI – szkolenie „ Nowoczesny glazurnik”.

W dotychczasowych publikacjach poruszaliśmy pytania nurtujące Was drodzy Klienci. Jako firma z wieloletnią tradycją wspieramy również glazurników, a szczególnie rozwój ich wiedzy w zakresie nowości pojawiających się w świecie płytek ceramicznych – wyznajemy zasadę „ im większa wiedza glazurnika, tym większa satysfakcja Klienta”.


                                                     


Już niebawem w naszych salonach, jak również w sklepie internetowym będą dostępne najnowsze produkty Grupy Tubądzin z linii Duże Formaty, czyli płytki o wymiarach 240 cm x 120 cm. W związku z wprowadzeniem nowej linii produktów Angra, wraz z Grupą Tubądzin, zorganizowała szkolenie dla glazurników stale współpracujących z naszą firmą.


Przedstawiciele producenta zapoznali fachowców z procesem technologicznym produkcji płytek wielkoformatowych, przedstawili technologię ich układania oraz narzędzia niezbędne do obróbki. Kolejną częścią szkolenia była część praktyczna, gdzie glazurnicy mieli okazję po raz pierwszy spróbować pracy z płytkami wielkoformatowymi.


                                                            

      


Po zakończeniu części praktycznej uczestnicy udali się do jednej z sal w Restauracji Stylowej - przygotowaną specjalnie na tę okazję - aby wysłuchać krótkiego briefingu na temat najnowszych produktów Grupy Tubądzin. Wszytko to odbyło się w towarzystwie znamienitych dań , których autorem był Szefa Kuchni Restauracji Stylowej. 


P.S.


Dziękujemy Restauracji Stylowej w Otwocku za pomoc w organizacji szkolenia oraz ugoszczenie naszych gości wyśmienitymi potrawami. 


                                                        

02.11.2016