Blog

 • ANGRA RADZI – szkolenie „ Nowoczesny glazurnik”.

  image W dotychczasowych publikacjach poruszaliśmy pytania nurtujące Was drodzy Klienci. Jako firma z wieloletnią tradycją wspieramy również glazurników, a szczególnie rozwój ich wiedzy w zakresie nowości pojawiających się w świecie płytek ceramicznych – wyznajemy zasadę „ im większa wiedza glazurnika, tym większa satysfakcja Klienta”.
  02.11.2016
     więcej...
 • ANGRA radzi – jak wybrać płytki do wnętrza?

  image

  Płytki ceramiczne i gresowe stosuje się już nie tylko do wykańczania ścian i podłogi w łazience czy w kuchni, ale także jako posadzkę w przedpokoju, a nawet w salonie. Są bowiem bardzo praktyczne, a dzięki ogromnemu bogactwu wzorów, kolorów i faktur dają ponadto niemal nieograniczone możliwości aranżacji wnętrza.


  28.09.2016
     więcej...
 • ANGRA radzi – jak dobrać kolor fugi do płytek ceramicznych?

  image
  Drodzy Klienci, w tym wpisie, postaramy się dać Wam wskazówki pomocne przy wyborze odpowiedniego koloru fugi do płytek ceramicznych.

  Jeśli wybraliście już idealne płytki do danego pomieszczenia, czeka Was odpowiedź na kluczowe pytanie – jaka fuga będzie do nich pasować?

  Przy szukaniu odpowiedzi nie kierujcie się tylko i wyłącznie kryterium estetyki – nikt, nie twierdzi, że wybór koloru jest kwestią mało istotną, pod uwagę należy wziąć również funkcjonalność jaką spoina ma odegrać w pomieszczeniu – o tym więcej niebawem.
  W trakcie przygody z paletą kolorów warto byście odpowiedzieli sobie na poniższe pytania.

  18.07.2016
     więcej...
 • Projekty 3D - oferta dla Klientów salonu ekspozycyjnego.

  image

  Zapraszamy Państwa do skorzystania z porad profesjonalnego projektanta wnętrz. Mając do dyspozycji profesjonalny program komputerowy do aranżacji pomieszczeń, stworzymy i zaprojektujemy Państwa pomieszczenie w rzeczywistości wirtualnej. Dzięki temu mogą Państwo wpływać na przyszły wygląd łazienki, planując rozmieszczenie elementów i wystrój zanim nastąpią prace wykończeniowe.  06.07.2016
     więcej...
 • ANGRA radzi - podpowiadamy jak obliczyć ile płytek potrzeba na podłogę lub ścianę?

  image

  Drodzy Klienci, w tym tekście, postaramy się podpowiedzieć Wam, jak uniknąć pomyłek oraz zbyt wielkich wydatków przy zakupie materiałów, gdy zdecydujecie się na wykończenie wnętrz przy użyciu płytek ceramicznych.

  Jak wiadomo płytki to jeden najchętniej wybieranych materiał wykończeniowych. Trudno się temu dziwić - są trwałe, łatwe w utrzymaniu, a nieograniczona ilość kolorów i wzorów sprawia, że sprostają wymaganiom nawet najbardziej wymagających.

  Po podjęciu decyzji dotyczącej wyglądu pomieszczeń, stajemy przed nie lada wyzwaniem - obliczenia ilości potrzebnego materiału. Jak to zrobić? To pytanie może Was przyprawić o przysłowiowy „ból głowy”, a czasami nawet być jak mityczny senny koszmar – nie daje spać.


  15.06.2016
     więcej...
 • W krainie płytek ceramicznych – krótki przewodnik po oznaczeniach płytek.

  image

  Drodzy Klienci, w tym tekście, chcielibyśmy Was zapoznać z tematyką oznaczeń widniejących na opakowaniach płytek. Nie jest to wiedza, którą musicie zapamiętać ale warto zapoznać się z nią zanim wybierzecie się na zakupy – z tą wiedzą nie będziecie się czuli jak małe dziecko we mgle.

  Parametrów klasyfikujących płytki jest wiele – każdy z nich jest określany podczas badań laboratoryjnych. Poniżej postaramy się przybliżyć Wam najważniejsze z nich, które są fundamentalne podczas wyboru płytek zależnie od ich przeznaczenia.


  15.06.2016
     więcej...