Bezpieczeństwo zakupów

Bezpieczeństwo transakcji jest gwarantowane tym, że istniejemy na rynku już od ponad 30 lat podczas, których zaufały nam setki klientów. Dokonując zakupów online u nas mogą Państwo czuć się bezpiecznie jak podczas transakcji w sklepie tradycyjnym.

Drodzy Państwo, jesteśmy uczestnikiem programu Rzetelna Firma, który pozwala nam na pokazanie, że jesteśmy firmą, dla której uczciwość w biznesie jest najważniejsza.


Uczestnicy programu otrzymują Certyfikat Rzetelności, który jest stale aktualizowany oraz jest dostępny online – nasz certyfikat znajdą Państwo tutaj https://www.rzetelnafirma.pl/Y0BIFXWX.

Możliwość zwrotu towaru.

Szanowni Państwo stosujemy się do obowiązujących przepisów prawa polskiego i umożliwiamy konsumentom zwrot towaru bez podania przyczyny w terminie do 14 dni od daty otrzymania przesyłki.

Możliwość sprawdzenia przesyłki przy kurierze.

Współpracujemy z jedną z największych firm logistycznych na polskim rynku. Otrzymując przesyłkę z naszego sklepu możesz mogą Państwo, w obecności kuriera, sprawdzić stan przesyłki (czy nie jest uszkodzona itp.) oraz sprawdzić zgodność zawartości ze złożonym zamówieniem.

Ubezpieczenie przesyłek kurierskich.

Wszystkie przesyłki są ubezpieczone od zaginięcia i uszkodzenia podczas transportu, dlatego nie muszą Państwo obawiać się, że na przykład stracą Państwo pieniądze, które przelane zostały na nasze konto bankowe. W przypadku zaginięcia przesyłki niezwłocznie wyślemy zamówienie ponownie lub zwrócimy wartość przedpłaty.

Przejrzystość informacji.

Na naszych stronach przedstawiamy w przejrzystej formie pełne informacje o obowiązujących zasadach sprzedaży oraz pełne informacje o firmie PIW Angra sp. z o.o. - właścicielu sklepu angra.com.pl.

Ochrona danych osobowych.

Stosujemy się do zasad dotyczących ochrony danych osobowych zgodnych z obowiązującymi przepisami prawa polskiego. Co więcej, jeśli wyraża Państwo takie życzenie, usuniemy Państwa dane z naszego systemu po zakończeniu transakcji sprzedaży. Więcej o ochronie danych osobowych w dziale Polityka Prywatności.

Szyfrowane, certyfikowane połączenie SSL.

Proces składania zamówienia oraz wypełniania formularzy do sprzedaży jest realizowany w szyfrowanym połączeniu SSL gwarantowanym przez ważny certyfikat. Informacje o certyfikacie sprawdzą Państwo klikając, podczas składania zamówienia, na ikonkę "kłódki" na dolnym pasku okna przeglądarki.